Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pasjisje multifunksionale

Nje pajisje multifunksionale e cila i pregatit vezet ne vetem pak minuta ne menyren qe deshironi.
Gjithashtu sherben per te skuqur vezet, ngrohur ushqimin apo per te pregatitur ushqime te ndryshme ne avull.
Shume praktike dhe lehteson pune ne kuzhinen tuaj, per mengjese deh vakte plot shije dhe te shendetshem.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:smartwatch-2-0-lte-wifi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pasjisje multifunksionale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj