Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kufje me Bluetooth

Dëgjoni muzikë me audio të pastër dhe pa zhurma.

Kufje me bluetooth dhe ngjyra të ndryshme.

L 1,790

Compare
Status: Ka stok
Kodi:kufje-me-bluetooth-9

Përshkrim

Kufje me Bluetooth

  • Dëgjoni muzikë me audio të pastër dhe pa zhurma.
  • Kufje me bluetooth dhe ngjyra të ndryshme.

Specifikat:

  • Pajiset me butona, me të cilët mund të ndryshoni volumin apo kengën.
  • Bateri të rikarikueshme dhe të cilat mund të ndërrohen
  • ëMund të punoje deri në 6 orë rrjesht.
  • Pajiset me dritë LCD që tregon nëse është në karikim.
  • ëKarikohet me porte USB
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj