Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kosh Mbeturinash Me Sensor

Kosh mbeturinash me sensor. Ky produkt unik vjen tashmë për ju. Hapeni shpejt kapakun në një sekondë.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Kosh mbeturinash me sensor

Specifikat:

  • Njohje automatike.
  • Sensori i gjurit, dhe sensori i dorës.
  • I përshtatshem për dhomën e ndjenjes, kuzhinë, dhomë gjumi, banjo.
  • Mos e mbyllni manualisht kapakun kur kapaku është i hapur.
  • Me sensorin më të përparuar, ai mund të skanohet brënda 30 cm.
  • Me bateri AA kursim energjie.
  • Kapaciteti: 10L
  • Materiali: Plastik ABS
  • Përmasat: 30.7 x 21 x 19.7 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj