Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizues Për Dollape

  • Organizues për dollape
  • Këto organizues për dollapeve janë të mrekullueshme
  • Ideale për shtëpinë tuaj

 

L 1,990

Compare

Përshkrim

Organizues për dollape

Specifikat:

  • Ktheni hapsirat boshe në rafte dhe sistemoni gjërat.
  • Të përshtatshme për dollape.
  • Të përshtatshme për kuzhinë, tualete, dhoma gjumi etj…
  • Tepër rezistent.
  • Materiali: Plastik ABS
  • Përmasat: 120 x 70 cm

 

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj