Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Fshesë Pastrimi

  • Fshesë pastrimi
  • Inteligjente me mbajtese magnet dhe dhembeza për mbledhjen e mbeturinave e pluhurit në shtëpinë tuaj
  • Ka material te butë ku mund të mbledhe dhe grimcat më të vogla.

L 1,790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 

  • Fshesë pastrimi për shtëpinë tuaj.
  • I vogël dhe i përshtatshëm: këndi i divanit gjithashtu mund të pastrohet.
  • Hedhja e mbeturinave: pa pluhur të mbetur.
  • Fshesë elastike e lartë: kompakt dhe delikate, butësi e moderuar.

 

Specifikatë

Materiali: Plastikë + Celik inox

Ngjyra: E bardhe

Pesha: 0,89 kg

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj