Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mp3 Makine

Dëgjoni muzikë apo merrni telefonatat nga celulari juaj pa pasur nevojë për fisha.

I duhuri për makinën tuaj.

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mp3-makine

Përshkrim

MP3 për maknën tuaj

  • Dëgjoni muzikë apo merrni telefonatat nga celulari juaj pa pasur nevojë për fisha.
  • I duhuri për makinën tuaj.

Specifikat:

  • Suporton funksionin A2DP
  • Pajiset me porte USB, mund te karikoni othuajse cdo pajisje ne makinën tuaj
  • Ekran LCD që tregon frekuencen dhe voltazhin
  • ëMund të dëgjoni muzike të formateve MP3/WMA/APE/FLAV/WAV
  • ëPërmasat 3.8 x 4.6 x 7.8 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj