Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizues Raft

 • Organizues raft
 • Ideal për cdo ambjent të shtëpisë tuaj.
 • Kurseni mjaft hapsirë duke organizuar kuzhinen e shtëpisë.
 • Vendoseni në cdo vënd që dëshironi.
 • Materiali: Plastik ABS dhe celik.
 • Përmasat: 42.5 x 22.5 x 22.5 cm

L 1,490

Compare

Përshkrim

 • Organizues raft
 • Ideal për cdoë ambjent të shtëpisë tuaj.

Specifikat:

 • Kurseni mjaft hapsirë duke organizuar kuzhinen e shtëpisë.
 • Vendoseni në cdo vënd që dëshironi.
 • Materiali: Plastik ABS dhe celik.
 • Përmasat: 42.5 x 22.5 x 22.5 cm

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj