Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grirëse Elektrike Sonifer SF-8051

 • Grirëse elektrike sonifer SF-8051
 • Në të cilën mund të grini 2 produkte njëkohësisht!
 • Pjesa poshtë përdoret për grirjen e mishit ndërsa lart për perime.
 • Me dy mënyra shpejtësie, e lehtë dhe e fortë.
 • Furqia 220W Masa: 500ml dhe 200ml.

L 2,990

Bli tani
Compare

Përshkrim

 • Grirëse elektrike Sonifer SF-8051 me dy depozita.
 • Përdoret për copëtimin dhe bluarjen e perimeve dhe mishit.
 • Motor i fuqishëm me mbrojtës nga nxehtësia.
 • E sigurt për larjen e enëve.

 

Specifikat

 • Marka Sonifer
 • Fuqia: 250 W
 • Tensioni (V):220V
 • Kapaciteti i tasit të punës (Kupa): 500 + 200 ml
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj