Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Grirese mishi

Griresja e mishit e performances me te larte te perdorimit profesional
Perdoret ne kuzhina,dyqane mishi ose sektorin e hotelerive
Perpunon mishin tuaj me shpejtesi dhe me siguri
Mirëmbajtje e thjeshtë dhe gjithashtu kursen kohen tuaj
E bere nga celiku inox dhe qe nuk ndryshket
3200 W

L 6,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:grirese-mishi-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Grirese mishi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj