Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Me 5 Kate Për Korridor

  • Raft rrobash për korridor për të organizuar hapsirën.
  • Varni pallton, kapelen, cantën, celsat dhe veshje të tjera.
  • Materiali: Metal + Cop e forte
  • Përmasat: 170 x 80 x 26 cm

L 2,490

Compare

Përshkrim

  • Raft rrobash për korridor për të organizuar hapsirën.
  • Varni pallton, kapelen, cantën, celsat dhe veshje të tjera.
  • Përfshin 8 grepa të fortë dhe 5 rafte për vendosje të këpucëve.
  • Lehtë për t’u montuar.

Specifikat

  • Materiali: Metal + Cop e forte
  • Përmasat: 170 x 80 x 26 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj