Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Thikash Me Mbajtëse Magneti

  • Set thikash me mbajtëse magneti
  • Përdorni keto thika me cilësi të lartë për të marrë besimin tuaj në kuzhinë.
  • Set thikash metalike Ghero me ngjitje magnetike-5 copë.
  • ëdo thikë është bërë nga ëelik inox me një dorezë metalike të rehatshme.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Set thikash me mbajtëse magneti
  • Ky dizajn inovativ do të thotë që ëdo thikë mund të ruhet në cilindo vend të caktuar, pavarësisht nga gjatësia e tehut.
  • Kjo mbajtëse universale e thikës është bërë nga Propene Polymer dhe ABS është e sigurt për ushqim.
  • Mbajtësi i thikës është jashtëzakonisht i fortë me një bazë jo rrëshqitëse.

Specifikat

  • Thika – 5 copë
  • Material: metalike ëelik inox
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj