Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje për maskat e fytyrës

A doni të përgatisni maska ëëpër fytyrën duke përdorur vetëm produkte natyrale, fruta dhe perimeë

Makineria për maskat e freskëta të fytyrës.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisja më unike për fytyrën

  • Fytyra do të thit vitaminat më mira të frutave ose perimeve të preferuara.
  • A doni të përgatisni maska ëëpër fytyrën duke përdorur vetëm produkte natyrale, fruta dhe perimeë
  • Makineria për maskat e freskëta të fytyrës.

Specifikat:

  • Trajtimi i jep forcë të re lëkurës brenda disa minutave falë vetive të veëanta të përbërësve natyrorë si pemët dhe perimet.
  • Përfitimet: Rigjallëroni lëkurën tuaj, relakson lëkurën.
  • Keni rehatinë e salloenve të shtrenjta të bukurisës direkt në shtëpinë tuaj.
  • Kujdesuni për lëkurën tuaj sipas ritmit tuaj, jo të dikujt tjetër.
  • Ajo homogjenizon falë trajtimit të veëantë negativ të jonit, dhe depoziton dhe shpërndan përgatitjen në maskës e pozicionuar posaëërisht në pjesën e poshtme të pajisjes.
  • Kapaciteti: 1.5L
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj