Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Shtrydhëse Frutash

Materiali i thikave ëelik per nje prerje dhe copetim me te mire te perimeve ose frutave tuaja
Me 1 nivel shpejtesie dhe me celesin per ndezjen dhe fikjen
Eshte e thjeshte per tu perdorur
Merrni lengje dhe perzierje mjaft te shendetshme dhe plot vitamina

L 3,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:gameconsole-destiny-special-edition

Informacion shtesë

Markë

DSP

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhëse Frutash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj