Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tenxhere 3 ne 1

Tenxhere per skuqje 3 ne 1 me kullese inoksi.
Nje tenxhere e cila i nevojitet cdokujt ne kuzhine pasi perdoret per 3 funksione te ndryshme.
Ideale per skuqje pasi tenxherja ka kullesen e inoksit qe e ben gatimin shume te lehte dhe komod.
Gjithashtu perdoret si tenxhere e thjeshte, apo per te zjere dhe per ti kulluar direkt produktet nga kullesa prej inoksi.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:camera-c430w-4k-waterproof

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tenxhere 3 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj