Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set 9 ne1 Pastrues dhe Pedikyr

Set 9 ne1 Pastrues dhe Pedikyr per kembe sa me te buta.
Pastroni lekuren e vdekur te kembeve tuaja por jo vetem
Seti ka 9 aksesore: Ushqyesin, pastruesin e kallove, pastruesin e thonjve dhe pedikyr si dhe 6 koka me funksione te ndryshme
Zmeriluesi per thonjte me bateri dhe me 3 koka te ndryshme qe tju jepni formen qe deshironi thonjeve.
Per lekure te bute dhe sensitive gjate gjithe kohes

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:tablet-thin-elitebook-revolve-810-g2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Set 9 ne1 Pastrues dhe Pedikyr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj