Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Batanije me Korent

Per tju mbajtur ngrohte gjat dimrit
ë Vendoset siper dyshekut dhe mund ta ndizni 30 minuta para se te shtriheni
ëë Jane plotesisht te sigurta dhe ju mbajne ngrohte
ëë Ndihmojne ne qarkullim e gjakut
ëë Ndimojne ne reumatizma
ëë Fantastike per te moshuarit, femijet aponte gjithe familjen
ëë Permasa: 160 x 120 cm

L 1,890

Compare
Status: Ka stok
Kodi:batanine-elektrike

Përshkrim

Batanije me korent

  • Për tju mbajtur ngrohtë gjat dimrit.
  • Fantastike për gjithë familjen.

Specifikat:

Vendoset sipër dyshekut dhe mund ta ndizni 30 minuta para se te shtriheni
Janë plotesisht të sigurta dhe ju mbajnë ngrohtë
Ndihmojnë në qarkullim e gjakut
Ndimojnë në reumatizma

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj