Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Forma Për Biskota

 • Forma për biskota
 • Një pajisje shumë funksionale për bërjen e biskotave.
 • Ideale për përgatitjen e biskotave me forma të ndryshme.
 • Funksionim i thjeshtë, rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe të ulët.
 • Produkte celik inox me cilësisë së lartë.

L 590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Bërëse për biskota me 12 copë forma të ndryshme, ju mund të bëni biskota apo mund ta përdorni për dekorimin e tortave
 • Forma të ndryshme me dizenjo shumë tërheqësë për të formuar ëmbëlsirën në forma te ndryshme
 • Eshtë një pajisje e shkëlqyer për të apasionuarit pas kuzhinës, amvisave apo kuzhinierëve.
 • Gjithashtu është ëdhe një dhuratë ideale për këdo.

Specifikat

 • Materiali: Celik inox
 • Ngjyra: Argjënd
 • Madhësia: E madhe, e mesme dhe e vogël
 • 12 copë forma
 • Formë Zemra x3 copë
 • Formë Lule x3 copë
 • Formë Ylli x3 copë
 • Formë e Rrumbullakët x3 copë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj