Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tavë Për Pjekje

 • Tavë për pjekje
 • Gatuani ushqimet e juaja te preferuara dhe shëndetshëm.
 • Lejon që ajri të qarkulloj nëpëmjet ushqimit.
 • E përbër nga materiali i cilësis së lart tava nuk ngjit.
 • Skuqni ose pjekni ushqimet e juaja.
 • Mund të përdorni vaj ose jo për të lyer tavën.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Tavë për pjekje
 • Gatuani ushqimet e juaja te preferuara dhe shëndetshëm.
 • Lejon që ajri të qarkulloj nëpëmjet ushqimit.

 

 • Specifikat:
 • E përbër nga materiali i cilësis së lart tava nuk ngjit.
 • Skuqni ose pjekni ushqimet e juaja.
 • Mund të përdorni vaj ose jo për të lyer tavën.
 • Ju mund ta përdorni edhe për te pjekur biskotat e shijshme të përgatitura vet.
 • E lehtë në përdorim.
 • E lehtë për tu pastruar, thjesht fshijeni me një leckë për një pastrim të shpejtë.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj