Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ekspres Kafeje

Pergatisni kafene ekspres ne shtepine tuaj apo ne pune.
ëë Ruan shijen e vertete te kokrave te kafese
ëë Thjeshteson pergatitjen e qumeshtin me kontrollin e temperatures se avullit
ëë Me pompen e tensionit prej 20Bar dhe 2 kontrolluesit e temperatures, mund te pergatisni nje shkume kremoze
ëë Kapacitet 1.5 litra
ëë Eshte shume e thjeshte ne perdorim mjafton te vendosni kafene dhe ti shtoni ujin
ëë Permasat 21.5 x 25 x 28.8 cm

L 9,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ekspres-kafeje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ekspres Kafeje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj