Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Përshkrim

Multicooker. Me tenxheren elektrikeë ju do të gatuani më shpejt, duke kursyer energjisë e duke ruajtur më shumë vitamina dhe minerale për ushqim të .

Multicooker është një nga pajisjet, e cila bashkon teknologjinë dhe gatimin me presion. 6 funksione të ndryshme gatimi. Krijuar për gatim më të mirë dhe efikas. Gatuan: Rizoto/Pilaf, supe, gjelle, mish, peshk etj.

Specifikat:ë Gatim me avull, ngroh ushqimet dhe e mban gjellen te ngrohte per 24 ore.
Ekran dixhital dhe butona per perdorim te thjeshte. Gatim me presion qe nuk lejon shijet dhe vlerat ushqyese te ikin nga ushqimet qe gatuani. Shërben për 7 deri në 8 persona.

Mundëson mbajtjen derië ne 5kg. Fuqia: 900W

Përmasat:ë38 x 30 x 25 cm

Materiali: Inox rezistent

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj