Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Smoothies, milkshakes

Përgatisni milkshake të freskët, lëng frutash ose kos në pak sekonda dhe pini në shtëpi, në rrugë, në shkollë, në sporte ose në makinë
ëPërzihet në gote, dhe goten mund ta merni kudo
ë Ze pak hapesire/Ideale per tu mare me vete ne pushime
ë Gota 1 x 0,6 litra
ë Me kapak hermetik ku nuk lejon qe te derdhet ne momente kur ju jeni ne levizje

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:smoothies-milkshakes

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Smoothies, milkshakes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj