Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Android Box x96 mini

ë Mund te merni te gjithe aplikacionet si nje smart phone
ë Mund ta lidhni me me internetin me Wifi ose me fishe
ë Shpejtesia 2 GB RAM
ë Memoria 16 Gb

L 3,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:android-box-x96-mini

Përshkrim

Bejeni Televizotin tuaj smart duke pare filmat me te fundit si edhe shume programe te tjera si youtube, google, fb, insta e cdo aplikacion tjeter qe ju nevojitet.. E vogel dhe ideale per tu mare me vetem per pushime

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Android Box x96 mini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj