Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tharese Flokesh

Tharese flokesh e markes se njohur Sokany. Per nje tharje sa me te shpejte dhe per nje stilim sa me te thjeshte.
ëë 2 nivele shpejtesie
ëë Mbrojtje ndaj mbi nxehtesise

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:tharese-flokesh-4

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tharese Flokesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj