Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kosh për frigorifer

Përdorni në frigorifer në mënyrë që frigoriferi të mos jetë më i ërregullt.

Kosh që nuk zë hapsirë.

L 790

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Kosh për frigorifer

  • Përdorni në frigorifer në mënyrë që frigoriferi të mos jetë më i ërregullt.
  • Kosh që nuk zë hapsirë.

Specifikat:

  • I përshtatshëm për frigoriferë të sendeve dhe madhësive të ndryshme.
  • Ka fleksibilitet të mirë dhe nuk është i lehtë për tëu thyer.
  • Lehtësisht i montueshëm.
  • Materiali: Plastik ABS

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj