Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kosh Për Rrobat Ne Banjo

 • Kosh për rrobat ne banjo
 • Një set kaq praktik dhe i kompletuar për tualetin tuaj me 3 shporta.
 • Me një dizanj të bukur për ambientit tuaj.
 • Kova e sipërme mund të varet në mur.
 • Instaloni dhe shkëputeni lehtë.
 • Rrotat rrotulluese të lëvizshme 360.

L 3,590

Compare

Përshkrim

 • Kosh për rrobat ne banjo
 • Me tre kosha kaq portabel për organizimim e tualetit.
 • Pjesa e poshtme e organizuesit e cila sherben si kosh për rrobat.
 • Pjesa e koshit sipër mund të shkëputet.
 • Material rezistent dhe cilesor.
 • Perfekte për të kursyer vend në tualetin tuaj.

Specifikat

 • Madhësia: 44 * 31 * 74 cm
 • Materiali: Plastikë
 • Pesha: 3.5 kg
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj