Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kapëse Për Organizimin E Kabllove

 • Kapëse për organizimin e kabllove
 • Thuaj stop rrëmujës së kabllove të shëmtuara të TV, DVD, PC.
 • Ndihmoni në organizimin e telave dhe kabllove
 • Keto kapsa ju ndihmojë të organizoni telat, kabllot dhe prizat me lehtësi.
 • Ngjitet në sipërfaqe të lëmuara si mure, pllaka, xham etj.

L 490

Compare

Përshkrim

 • Kapëse mbajtëse telash për karikim të kabllove.
 • Hiqni ngjitësin për ta vendosur në sipërfaqen e dëshiruar.
 • Kapeset mund të instalohen pa shpuar ose instaluar ndonjë vidë.
 • Një aksesor kaq i nevojshëm për të sistemuar rrëmujën.

 

Specifikat

 • Sasia: 20
 • Materiali: Plastikë
 • Madhësia: 3 * 1cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj