Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Telefoni

 

  • Mbajtëse telefoni e përshtateshme për tabletë dhe tel.
  • Vendoset në mënyrë vertikale dhe horizontale.
  • Dizajni i palosshëm ju lejon ta mbani me vete kur udhëtoni.

L 590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbajtese telefoni universale.
  • Mbajtësi i telefonit mbështetës i rregullueshëm.
  • Mbajtësi i tabletave i pajtueshëm me të gjitha pajisjet.
  • Një pajisje e mirë për tryezën kur shikoni video, lexoni, luani lojëra, shikoni receta, regjistrim video, pa duar.

 

Specifikat

  • Universale
  • Materiali: Metal
  • Metal i palosshëm

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj