Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organizuese Make-up Në Mur

 • Organizuese Make-up Në Mur
 • Kuti organizmi për kozmetike, ne forme ovale
 • Ideale per te sistemuar aksesorët e flokëve, kremrat dhe të gjitha produktete e kujdesit personal.
 • Kapak me mbyllje magnetike
 • Mban peshë deri në 8-9 kg
 • Përmasat 38.7 x 33.3 x 10 cm

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Organizuese Make-up Në Mur
 • Kuti organizmi për kozmetike, ne forme ovale per tu vendosur ne mur.
 • Ideale per te sistemuar aksesorët e flokëve, kremrat dhe të gjitha produktete e kujdesit personal.

Specifikat:

 • Me hapsirë të mjaftueshme , mund të mbani të gjitha në 1 vënd.
 • Kapak me mbyllje magnetike
 • Material plastik me cilësi të larte e cila nuk dëmtohet dhe rezistente ndaj ujit
 • Mban peshë deri në 8-9 kg
 • Përmasat 38.7 x 33.3 x 10 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj