Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pompe per lyerje

Lyeni cdo siperfaqe vete dhe mjaft thjesht ë
ë Pompe per lyerje me depozite
ë Mund ta perdorni per siperfaqje te ndryshme si mur, tavan, stola, karrige, tavolina etjë
ëë Shume e thejshte ne perdorim, mjafton te hidhni bojen ne depozite dhe te filloni lyerjen
ëë Arrin mjaft thjesht edhe kendet me te veshtira

L 3,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:pompe-per-lyerje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pompe per lyerje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj