Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pompë Manuale

  • Pompë manuale përdoret për të transferuar ujë, vaj ose lëngje të tjera shpejt dhe me lehtësi.
  • Mund të përdoret për të hequr ujin nga lavamanët e bllokuar, transferon karburantin në enë, etj.

L 500

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Pompë manuale.
  • Kjo pompë manuale përdoret për të transferuar ujë, vaj ose lëngje të tjera shpejt dhe me lehtësi.
  • Mund të përdoret për të hequr ujin nga lavamanët e bllokuar, lavatriëet e prishura, transferon karburantin në enë, etj.
  • Ka një valvul të bardhë ajri në krye, për të ndaluar rrjedhën e lëngut

Specifikat

  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: E Kuqe + E Bardhë
  • Diametri i zorrës hyrëse: 1.8cm
  • Diametri i zorrës së daljes: 1.5cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj