Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Zorre Uji Elastike

Zorre uji elastike e cila ndryshon deri ne trefish zgjatimin e saj pasi kalon uji ë
ë Ideale per vaditje, sperkatje larje etj..
ëë Pistoleta e ujit me 8 funksione sprucimi
ëë Shume praktike, nuk perthyhet dhe nuk cahet
ëë Mund ta merni me vete kudo
ëë Gjatesia 15 metra

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:zorre-uji-elastike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zorre Uji Elastike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj