Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pjekese shishqebapi

Shijoni sipas deshires tuaj shishqebap ne pak minuta, te shijshem dhe te fresket
Ju kursen kohe
Pjekesja eshte e pajisur me rezistence , qe ben pjekje te njetrajtshme
5 shufra per ti kombinuar me shije sipas deshires

L 1,790

Compare
Status: Ka stok
Kodi:pjekese-shishqebapi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pjekese shishqebapi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj