Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ngrohese Murale

Kjo ngrohese murale eshte ideale per ditet e ftohta te dimrit. Eshte e pershtatshme per zyra apo dhoma te shtepise.
ëë 2 nivele nxehtesie
ëë Mund te programohet per tu fikur automatikisht
ëë Ka dhe opsionin e freskimit
ëë Fuqia: 2000 W

L 4,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ngrohese-murale

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngrohese Murale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj