Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Adaptor iPhone XR & XS Max

Nje nga problemet me te medha te modeleve te fundit te iPhone eshte pamundesia per te patur kufjet dhe karikuesin te lidhura me celularin ne te njejten kohe. Ky Adaptor eshte zgjidhja e ketij problemi.
ëë I pershtatshem per iPhone XR dhe XS Max.
ëë Lejon qe celulari te karikohet shoejt dh enderkohe qe ju e perdorni

L 590

Compare
Status: Ka stok
Kodi:adapter-iphone-xr-xs-max

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Adaptor iPhone XR & XS Max”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj