Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Projektor Per Festa

  • Projektor per festa
  • Dekorim sa me i bukur i shtepise tuaj
  • Projektor lazer shumengjyrshe per oborret ose ambientet e brendshme.

L 2,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Projektor per festa

  • Perdoret me korent
  • Mund te perdoret per ambiente te jashtme ose te brendshme ( me kunje per oborre ose baze qendrimi )
  • Buton ON/OF
  • Rezistente ndaj ujit dhe diellit
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj