Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Organzuese dhe mbajtëse për tualet

Shmangni rrëmujën që krijohet në tualet.

Nuk mund të përdoret vetëm si organizues dushi por dhe të vendosni kokën e dushit.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Organizuese për tualet dhe dush

  • Shmangni rrëmujën që krijohet në tualet.
  • Do tju krijohet më shumë hapsirë.

Specifikat:

  • Nuk mund të përdoret vetëm si organizues dushi por dhe të vendosni kokën e dushit.
  • Projektuar me grepa të dyfishtë, ju mund të varni disa sende të vogla, të tilla si, peshqir, sfungjer krehër dhe më shumë.
  • Materiali: Inox që nuk ndryshket.
  • Përmasat: 27 x 11.5 x 6 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj