Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ore Curren

Shume elegante dhe e bukur per vajzat
ë Eshte e dizenjuar me rripa zinxhiri
ë E pershtatshme per perdorim te perditshem apo dhe ne raste festash

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ore-curren

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ore Curren”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj