Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtese Televizori

Ruani hapesiren ne shtepine tuaj dhe montoni televizorin ne mur me kete suportues.
ëë E pershtatshme per televizor 14 deri ne 32 inch
ëë Mund te rrotullohet 180 grade
ëë E lehte per tu montuar

L 1,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mbajtese-televizori

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese Televizori”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj