Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Buke Druri

  • Mbajtëse bukë druri me kapak
  • Mban bukën e freskët dhe mundëson ajrosjen kur është e nxehtë.
  • Nuk zë shumë hapësirë në kuzhine.
  • Mban buken të mbrojtur nga temperaturat e mjedisit.

L 2,690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbajtësja e bukës prej druri me një hapje të mbulesës në formë harku dhe dorezë druri është shumë e thjeshtë në përdorim
  • Mban bukën e freskët dhe ambientin tuaj të rregullt.
  • Përbëhet me një kapak.
  • Pastrohet me letër të thatë ose gjysëm të lagur.

 

Specifikat

  • Mermasat 35.7x25x15cm
  • Materisl Druri
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj