Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Freskuese e Vogel

Freskuese e vogel me ndricim LED qe shfaq dhe oren
ëë Shume elegante dhe praktike per zyre, shtepi etj
ëë Me fishe USB
ëë Elastike qe mund ta vendosni ne pozicionin e deshiruar

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:freskuese-e-vogel

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Freskuese e Vogel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj