Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtese Tv 32 “deri ne 55”

Mbajtese Televizori
E pershtashme per 32 ëder ne 55ë Flat TV.
ë Kapaciteti i ngarkesës: 30 kg max
ë Përputhshmëria: 100ë100 / 150ë150 / 200ë100 / 200ë150 / 200ë200 / 300ë200 / 400ë200 / 4000x400mm
ë Shkalla e radhitjes: 5 ëderi +15 ë
ë Ndërtim i thjeshtë dhe instalim i lehtë.

L 1,590

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mbajtese-tv-32-deri-ne-55

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese Tv 32 “deri ne 55””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj