Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kapak për pjata

Kapak për ushqime, mbulon ushqimet tuaja në mënyrë perfekte

Mund ti mbuloni ushqimet duke i lën të ngrohta.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Kapak për ushqime, mbulon ushqimet tuaja në mënyrë perfekte
  • Mund ti mbuloni ushqimet duke i lën të ngrohta.

Specifikat:

  • Mund të merret ne festa te ndryshme
  • I lehtë dhe i përthyeshëm
  • Përdoret dhe ne mikroval.
  • Materiali plastik PP 19.cm Cope 2
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj