Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Letre Për Tualet

 • Mbajtëse letre për tualet dhe
 • Rafte per vendosjen e produkteve kozmetike peceta
 • Produkte vertet specifik ,i vecante dhe ideal.
 • Montohet shum lehte ne vende te ndryshme te ambjentit.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Mbajtëse letre për tualet
 • Rafte per vendosjen e produkteve kozmetike peceta
 • Produkte vertet specifik ,i vecante dhe ideal.
 • Montohet shum lehte ne vende te ndryshme te ambjentit.
 • Nuk krijon problem ndaj lageshtise.
 • Permasat 13.8cm 16.8cm
 • Material plasik.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj