Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kapak me vakum

Kapak për ushqime, mbulon ushqimet tuaja në mënyrë perfekte

Mund ti mbuloni ushqimet duke i lën të ngrohta dhe të sigurta.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Kapak me vakum për ushqime sa më të sigurta

  • Kapak për ushqime, mbulon ushqimet tuaja në mënyrë perfekte
  • Mund ti mbuloni ushqimet duke i lën të ngrohta.

Specifikat:

  • Mund të meret kudo
  • I lehtë dhe i përthyeshëm
  • Përdoret dhe ne mikroval deri në 120gradë dhe në frigorifer në tempratur deri në-20gradë
  • Materiali plastik PP
  • Copë 3 me madhësi të ndryshme
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj