Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbushës Suxhuku

  • Mbushës suxhuku
  • Pajisje e rëndësishme për të bërë suxhuk, salcice të fresketa në shtëpi.
  • Mund të përdoret në shumë raste, sic janë festat dhe mbledhjet familjare, për ta bërë lumturinë tuaj me familjen dhe miqtë tuaj të zgjasë më shumë.
  • Bërë me cilësi të lartë të ushqimit, jo-toksike dhe mund të përdoret për një kohë të gjatë.

L 1,490

Compare

Përshkrim

  • Mbushës suxhuku në formë shiringë.
  • Një pajisje për të bërë suxhuk, salcice të fresket në shtëpi.
  • Mund të përdoret për një kohë të gjatë.

 

Specifikat

  • Madhësia: 39 , 29 , 2 cm
  • Pesha neto: 274g
  • Materiali: Polipropilen
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj