Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hekur Pa Kabëll Sonifer

  • Zgjidhia optimale për amvisat dhe jo vetem, vjen hekuri profesional Sonifer 1200W.
  • Hekur me teknologji më të lartë të hekurosies me shume avull, vetë-pastrim, anti kalkare.
  • Me pllakë qeramike ultra rezistente.

 

 

L 2,990

Compare

Përshkrim

Hekur elektrik pa kabëll me cilësi të lartë sjell lehtësi në hekurosjen e rroba tuaja.

E përshtatshme për të gjitha materialet e rrobave.

Specifikat

  • Mbrojtja mbi sigurinë e nxehtësisë
  • Mbulesë metalike argjendi
  • Pllaka shtresë qeramike
  • Dritë automatike treguese
  • AC220-240V 50 / 60Hz 1000-1200W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj