Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Bërës Waffle Sokany

  • Bërës waffle sokany , përgatisni waffles të shpejta dhe të shijshme brënda pak castesh.
  • Një pajisje e domosdoshme për shëpinë tuaj, shumë e thjeshtë dhe praktike në përdorim.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Përgatisni waffles të shpejta dhe të shijshme brënda pak castesh.
  • Një pajisje e domosdoshme për shëpinë tuaj, shumë e thjeshtë dhe praktike në përdorim.
  • Përgatisni jo vetëm për ju, por dhe për familjaret tuaj.
  • Vjen me një material cilësor dhe jo ngjitës.
  • E lehtë për tu pastruar.

Specifikat

  • Pllaka të këmbyeshme: 2 pjata krijues waffle.
  • Fuqia (W):1000-1500W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj