Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mulli Kafeje Elektrik

 • Mulli kafeje elektrik kaq praktik me aftesi për të bluar deri ne 50 gr/min.
 • Bluan kokrrizat e kafes duke e kthyer atë në pluhur të imët, të freskët duke theksuar aromen tradicionale të kafesë.
 • Material celik inoks i cilësisë së lartë, jo toksik dhe i shëndetshëm.
 • Multifunksional, mund të grini lehtësisht edhe arra, fruta të thata dhe erëza.

L 1,990

Compare

Përshkrim

 

 • Mulli kafeje elektrik DSP.
 • Butoni i fillimit i rehatshëm dhe i sigurt për t’u përdorur.
 • Funksionon vetëm kur lidhjet vendosen në mënyrë të sigurt.
 • E lehtë në përdorim, ndizet përmes butonit të pozicionuar në qëndër të pajisjes.

 

Specifikat

 • Marka: DSP
 • Tensioni: 220 ~ 240V 50 ~ 60Hz
 • Kapaciteti 50g
 • Motor i fuqishëm AC
 • Dalja: 200W
 • Teh celiku inox
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj