Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hapëse Kapakësh 4 Në 1

  • Hapëse Kapakësh 4 Në 1
  • Hapësja e kavanozit për duar të dobëta.
  • Një ndihmë e thjeshtë kuzhinë për të gjitha madhësitë e kavanozave dhe shisheve.
  • Me nje dizanj praktik perfekte per hapjen e kavanozave, shisheve etje..

 

L 490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Hapëse kapakësh 4 në 1.
  • Tepër rezistent dhe i qëndrueshem.
  • Një dorezë e butë ergonomike si për komoditetin ashtu edhe për lehtësinë e përdorimit.
  • Një mjet i thjeshtë kuzhine për të gjitha madhësitë e kavanozave dhe shisheve.

 

Specifikat

  • Madhësia: 23 * 10cm
  • Materiali: PP + gome
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj