Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Fshesë Korenti Dhe Vakum

 • Fshesë Korenti Dhe Vakum
 • Ideale për personat alergjik.
 • Garanton higjenë maksimale.
 • Praktike dhe e shpejtë
 • Koka e lëvizshme.
 • Tapiceri e përshtatshme për cdo ambjen

L 6,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Fshesë Korenti Dhe Vakum
 • Mjaftë u lodhët me fshesat e vjetra.
 • Pastrimi behet më i lehtë me fsheshen e korentit me vakum.
 • Ideale për personat alergjik.
 • Garanton higjenë maksimale.
 • Praktike dhe e shpejtë.

 

 

 • Specifikat:
 • Koka e lëvizshme.
 • Tapiceri e përshtatshme për cdo ambjent.
 • Dorez ergonomike.
 • Pesha: 1.9kg
 • Fuqia: 850W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj